top_napis

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

ORGANIZATOR

 

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA jest niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. PROIDEA powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na organizacje przekazujące w sposób kompetentny wiedzę z zakresu teleinformatyki. PROIDEA realizuje swoje statutowe cele poprzez organizację profesjonalnych szkoleń IT, a także ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji informatycznych.

 

Szkolenia ITFundacja PROIDEA ma status Regionalnej Akademii Cisco i organizuje kursy Cisco Certified Network Associate (CCNA), Cisco Certified Network Professional (CCNP), CCNA Security, CCNA Voice, a także szkolenia specjalistyczne z tematów takich jak MPLS, BGP, QoS i wiele innych. PROIDEA organizuje także profesjonalne, techniczne szkolenia IT skrojone na miarę potrzeb swoich klientów.

 

Fundacja PROIDEA jest organizatorem:


PLNOG http://plnog.pl to konferencja na temat sieci i skalowalnych rozwiązań, skierowana do operatorów teleinformatycznych, serwisów internetowych, telewizji kablowych, dostawców treści i rozwiązań sieciowych, ISP oraz vendorów. PLNOG gromadzi ponad 500 uczestników i odbywa się dwa razy do roku: wiosną w Warszawie oraz jesienią w Krakowie.

 

EuroNOG http://euronog.eu to międzynarodowe spotkanie specjalistów odpowiedzialnych za projektowanie, implementację i utrzymanie sieci teleinformatycznych, które odbywa się co roku w innej europejskiej metropolii.

 

JDD http://www.jdd.org.pl/ od 2006 roku jest jedną z największych konferencji na temat Javy w Polsce, miejscem spotkań ponad 300 developerów Java z całej Polski. Każdej jesieni do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci z całego świata m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, Mark Richards czy Scott Davis.

 

4Developers http://4developers.org.pl to profesjonalna, techniczna konferencja przeznaczona dla developerów, managerów projektów, a także wszystkich studentów, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z programowaniem. 4Developers podzielona jest na cztery niezależne ścieżki: Java, PHP, Wydajność i skalowalność, Zarządzanie projektami IT.

 

CONFidence http://confidence.org.pl to międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa IT organizowana od 2005 roku. Wizytówką CONFidence są świetni prelegenci, aktualne problemy, nowe 0days i techniczne warsztaty. To wyjątkowe spotkanie społeczności IT security odbywa się w maju w Krakowie.

 

E-nnovation http://e-nnovation.pl to międzynarodowa konferencja dotycząca branży e-commerce organizowana przy współpracy z Grupą Allegro. Każdej jesieni w Poznaniu spotyka się ponad 600 przedstawicieli e-handlu.

 

Startup Weekend Kraków http://krakow.startupweekend.org/ to intensywne, 54godzinne spotkanie, którego celem jest zbudowanie webowych lub mobilnych aplikacji w ciągu jednego weekendu.

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA ul. Konarskiego 44/6 , 30-046 Kraków
tel: +48 12 617 11 83 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. NIP: 677 222 89 76